دستگاه تصفیه آب خانگی     دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی     

قیمت و فروش دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالن هوزینگ دبل اورینگ تایوان( اورگانیک)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

قیمت و فروش دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالن هوزینگ دبل اورینگ تایوان( اورگانیک)

قیمت:موجود نیست

برای مشاهده و خرید آنلاین سایر دستگاههای تصفیه آب نیمه صنعتی کلیک کنید


هوزینگ دبل اورینگ تایوان( اورگانیک)
شیربرقی برنجی تایوان
پمپ و ترانس DY
ممبران ۱۵ لایه وارداتی فیلمتک

 

تصفیه آب را بشناسیم

در حالت کلی تصفیه آب به سیستم‌ها و یا فرآیندهایی اطلاق می‌گردد که برای جداسازی ذرات و یا آلودگی‌ها از آب به کار گرفته می‌شوند. حتی سیستم‌هایی که به طور کامل آب را تصفیه نمی‌کنند نیز ممکن است مصداق این واژه باشند. در واقع به هر فرآیندی که هر مقدار ذرات معلق، گردوغبار، باکتری و یا کلر موجود در آب را حذف نماید نیز تصفیه کننده آب گفته می‌شود. به عبارتی هر سیستمی که شامل فیلتری از هر نوعی باشد، یک دستگاه تصفیه آب است. واژه تصفیه آب می‌تواند سیستم‌های کوچک مانند تصفیه آب خانگی تا ابعاد بزرگتر مانند دستگاه تصفیه آب صنعتی و حتی تصفیه خانه‌های آب شهری را در بر گیرد.
اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب
اجزای تشکیل دهنده یک دستگاه تصفیه آب می‌تواند شامل فیلتر کربن اکتیو، لامپ فرابنفش (UV)، اسمز معکوس، واحد تقطیر یا هر فرآیند جداسازی دیگری باشد. گوناگونی فیلترهای تصفیه آب بسیار زیاد است و در هنگام خرید آن‌ها باید به کیفیت آب خود توجه داشته باشید. برای مثال اگر منبع آب قابل آشامیدن نباشد، بایستی از فیلترهایی استفاده شود تا باکتری‌های مضر، مواد معدنی و آلودگی‌های آب را از بین ببرند. برای انتخاب سیستم درست بهتر است از متخصصان تصفیه آب کمک بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
در گام اول نیاز است با استفاده از آزمایش مواد موجود در آب شما تشخیص داده شود که این امکان را می‌دهد که مراحل تصفیه آب برای رسیدن به آب مناسب شرب طراحی شوند. در گام بعدی هزینه‌های عملیاتی ساخت و نصب این سیستم، با توجه به میزان مصرف شما، مشخص می‌شود. در حال حاضر با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته، استفاده از سیستم‌های تصفیه آب نسبت به یک دهه پیش، بسیار مقرون به صرفه شده است.
لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب
نکته‌ای که باید به خاطر داشت این است که برای بهره‌مندی از سیستم‌های تصفیه آب حتما نمی‌بایست آب، غیر قابل شرب تشخیص داده شود. برای مثال بسیاری از شهروندان از مزه ناشی از کلر بالای آب که در تصفیه خانه‌ها برای ضدعفونی کردن آب اعمال می‌شود، بیزارند. همچنین به دلیل عبور آب از مسیر طولانی لوله‌های شهری، انواع آلودگی‌ها مانند انواع رسوبات و فلزات سنگین مانند سرب جذب آب می‌شود که برای سلامتی مضر است و خطر ابتلا به سنگ‌های کلیوی را افزایش می‌دهد. همچنین به دلیل نگهداری آب در مخازن توزیع ممکن است عناصر آلی آب به واسطه رشد باکتری و جلبک افزایش یابد. این آلودگی‌ها را می‌توان به وسیله دستگاه‌های تصفیه آب خانگی که چندان نیز گران قیمت نیستند به کلی از بین برد.
دقت کنید که تمامی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی بازدهی یکسانی در از بین بردن آلودگی‌ها ندارند و بسیاری از فروشندگان به دلیل ناآگاهی خریداران، با به کار گرفتن فیلترهای تقلبی در دستگاه‌های خود، سودهای کلانی می‌برند. استفاده از فیلترهای با کیفیت علاوه بر تضمین سلامت آب، عمر بالاتری نیز دارند و به همین علت با وجود قیمت بالاتر به نسبت فیلترهای تقلبی، صرفه اقتصادی نیز ایجاد می‌کنند.
نگهداری از دستگاه تصفیه آب
اما خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی به تنهایی کافی نیست و جهت حداکثر کردن کارایی این دستگاه‌ها باید به شرایط نگهداری آن‌ها نیز توجه شود. برای این منظور بایستی در بازه‌های زمانی از پیش تعیین شده اقدام به تعویض فیلترهای دستگاه نمود. بهتر است این کار توسط متخصصین این حوزه صورت گیرد. در صورتی که آب ورودی شما از سختی بالایی برخوردار باشد، زمان تعویض در بازه‌های کمتر از حد معمول توسط متخصصین تصفیه آب اعلام می‌شود بیشتر .
هر چند سیستم‌های تصفیه آب در کارایی، قیمت، اندازه و نحوه نصب تفاوت دارند، اما استفاده از آنها در بهبود کیفیت آب آشامیدنی هر مکانی کمک شایانی می‌کنند. بنابراین استفاده از یک دستگاه تصفیه آب مناسب به هر خانواده‌ای که به سلامت خود اهمیت می‌دهند پیشنهاد می‌شود.

آموزش خرید بهترین دستگاه تصفیه آب به قیمت مناسب

 موارد زیر را مرور کنید و با آگاهی خرید کنید. شناخت اصطلاحا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به همین راحتی است .
1- دستگاه تصفیه آب خانگی باید با روش اسمز معکوس یا یا RO عمل تصفیه را انجام دهد.
چگونه بفهمیم یک دستگاه تصفیه آب با روش اسمز معکوس عمل تصفیه را انجام میدهد؟
پاسخ این است که حتما باید مدار برقی شامل ترانس ، موتورپمپ ، سوئیچ ها و شیر برقی (چهارراهی) را داشته باشد در غیر این صورت با روش فیلتراسیون یا غیر ازآن عمل تصفیه را انجام میدهد.
۲- تولید کننده ی یک دستگاه تصفیه آب باید مشخص باشد که این دستگاه در کدام کشور تولید شده است؟
چگونه میتوان فهمید که تولید کننده یک دستگاه چه کشوری است ؟
پاسخ این است : حتما حتما باید بتوان از شرکت تولید کننده ادعا شده استعلام کرد. برای مثال یک دستگاه تصفیه آب گفته شود ساخت تایوان است. حتما باید شرکت تولید کننده یک سایت رسمی با شماره تلفن و ایمیل داشته باشد و شما بتوانید از آن شرکت استعلام نمایندگی بگیرید.
نکته ی بسیار مهم: استعلام نمایندگی به تنهایی کافی نیست. چراکه برخی وارد کنندگان نمایندگی از یک شرکت معتبر دارند و برخی قطعات از آن شرکت وارد میکنند و با برخی قطعات فیک و تقلبی دیگر در ایران مونتاژ میکنند. راه حل چیست؟ حتما برای استعلام پرسیده شود که آیا این دستگاه به صورت مونتاژ شده وارد کشور میشود یا قطعات وارد میشود.
۳- بهترین دستگاه های تصفیه آب تولید شده ی کشور تایوان هستند که به ایران وارد میشوند. با توجه به تحریم های حاضر متاسفانه برندهای اروپایی و کانادایی و آمریکایی و حتی کره ای در ایران وجود ندارند و اغلب این مواردی که ملاحظه میکنید ساخت کشور چین هستند. به نوعی شما ساخت مثلا کانادا خرید میکنید اما فی الواقع ساخت کشور چین است که کیفیت آن به مراتب از دستگاه های تایوانی پایین تر است.
۴- تعداد فیلتر حداقل باید شش عدد باشد.
فیلتر های دستگاه تصفیه آب وظایف مختلفی دارند که در قسمت های مختلف به آن پرداخته شده است دقت شود که در روش اسمز معکوس عمل تصفیه طی ۵ مرحله انجام میشود اما آب خروجی آن به دلیل کاهش زیاد املاح ، میل اسیدی دارد . در این شرایط حتما باید از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه استفاده شده باشد. پس دستگاه تصفیه آب ۵ مرحله ای نخرید.
فیلترهایی مانند قلیایی ، فیلتر UV، فیلتر نانوسیلور و … بستگی به موارد مختلف میتوانند به عنوان فیلترهای ۷ تا ۹ شمارش شوند.
توجه فرمایید : فیلتر محافظ ممبران برای تعداد فیلترهای یک دستگاه تصفیه آب معمولا یا شمارش نمیشوند و یا هنگام فروش عنوان میشود که فیلتر ۷ فیلتر محافظ ممبران است . پس اگر یک دستگاه تصفیه آب به صورت ۷ مرحله ای به شما پیشنهاد شد حتما بپرسید که فیلتر هفتم چیست ؟
توجه داشته باشیم شمارش فیلتر ۷ در دستگاه اگر با فیلتر قلیایی باشد یا فیلتر محافظ ممبران خیلی اختلاف قیمت بوجود خواهد آورد.
۵- تصفیه آب را از جای معتبر و با گارانتی معتبر خرید کنید.
این موضوع بسیار حائز اهمیت است و نکته ی آن این است که واقعا خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب از خود آن مهمتر است . شاید کسانی که دچار این مشکلات مربوط به آن شده اند کاملا این موضوع را تصدیق کنند. پیشنهاد میکنیم قبل از آنکه این موضوع را تجربه کنید و از سایت ها و مراکز غیر معتبر خرید کنید و دچار مشکلات فراوان شوید به این موضوع اهمیت دهید
۶- یک نکته ی کلیدی : به گفتن فروشندگان فروشگاه ها و شرکت های مختلف بسنده نکنید. ممکن است که یک برندی که یک شرکت روی آن مانور میدهد برا آن سود بیشتری داشته باشد تا اینکه برای مصرف کننده دستگاه بهتری باشد. این موضوع برای همکارانی که در حوزه ی فروش تصفیه آب فعالیت میکنند کاملا روشن است. ما برخی فروشندگان را میبینیم که یک برند را با حدود قیمت بسیار بیشتر از قیمت واقعی آن تبلیغ میکنند و متاسفانه مشتریان اطلاع ندارند . این تحقیق به راحتی با سرچ در گوگل امکان پذیر است تا بتوانید دستگاه تصفیه آب اصل را تشخیص دهید. 

ویژگی های دستگاه های تصفیه آب

 - تولید آب تصفیه شده با استاندارد با اعتبار بین المللی ( NSF )با گنجایش 1000 تا 1500 لیتر در 24 ساعت
- نصب دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آسان است و در مکان های گوناگون از قبیل رستوران ها ادارات و سازمان های دولتی و تغییر دستیابی سهل و بیشتر به آب تصفیه شده قابل نصب است.
- ممانعت از رسوب در کتری، چای و قهوه ساز، اتوی بخار و سماور دارد.
- تبدیل آبهای لب شور به آب شیرین و دلپذیر به وسیله غشاهای اسمز معكوس
- پیوستن مواد معدنی و کانی های مایحتاج بدن به آب آشامیدنی، پس از تصفیه کامل آن
- دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی توانایی تولید بیشترین 50 لیتر آب تصفیه شده در ساعت را دارد.
- کمترین دما : 5 درجه سانتیگراد
- بیشترین دما : 50 درجه سانتیگراد

زمان عوض کردن فیلتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی RO :

سفارش می شود كه فیلتر های سه مرحله نخست دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ( الیافی 5 میكرون، الیافی 1 میكرون، كربن فعال ) هر شش ماه به شش ماه عوض بشود
اگر اب ورودی بیش تر از حد الوده بود ، سفارش می شود با تغییر رنگ فیلتر های الیافی و یا افت فشار آب خروجی، فیلتر های سه مرحله نخست عوض
فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ( RO Membrane ) در صورت عوض شدن به هنگام فیلتر های سه مرحله اول، بعضا تا 2 سال طول عمر دارند
فیلتر مرحله پنجم ( كربن نهایی ) بای هر 1 سال به یک بار عوض شود.

تضمین و تعهد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی:

قالبا سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی ، شامل یك سال ضمانت و 10 سال گارانتی است و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب از مرحله تعبیه دستگاه به حساب می آید.

امتیازات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی :

جلوگیری و دفع سنگ کلیه، اقسام سرطان ه، بیماریهای گوارشی، عفونی، پوستی، عصبی و مجموعا070/0 بیماریها به وسیله دستگاه تصفیه آّب نابود می شود

نابودی میکروبها، ویروسها، انگل، کیست، قارچ، نیترات، سم آرسنیک، کلر، مواد سمی بدست آمده از آفت کشها، زنگ زدگی لوله ها، رسوبات و املاح مضر، گل ولای، شن و ماسه، رنگ، بو و طعم نامطبوع آب به دلیل بکار گیری از همه ی فیلترهای دقیق با جدیدترین تکنولوی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی. تصفیه آب در آخرین نقطه شبکه لوله کشی در آشپزخانه و موقع مصرف بوده، بدین شکل سد آلوده شدن دوباره آب به وسیله لوله های شهری و ساختمانی خواهد شد.

با دقت به اندازه آن فضای ناچیزی را پرکرده و و به دلیل پیوستن مستقیم و مخزن دار بودن به وسیله یک شیر جدا شده کوچکتر به شکل هدائمی آب تصفیه شده را در به خدمت شما عرضه می دارد.
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ، علاوه بر دفع بیماریها باعث آبکی شدن و چرخش تند خون در رگها، آرامش اعصاب، کارایی موثرترکلیه و قلب، ممانعت از بالا رفتن فشار خون، آفرینش بشاشی و سر زندگی، شادابی پوست، باسازی بافتهای صدمه دیده، ممانعت از به وجود امدن جرم بر روی دندانها، رفع بوی نامطبوع دهان، کاستن از دلهره و... خواهد شد
با توجه به اینکه نباید بیشتر از ظرفیت دستگاه تصفیه آب از آن کار کشید لذا بهتر است دستگاه با ظرفیت کامل کار نکند و معمولا یک مقدار بیشتر از نیاز به آب تصفیه ظرفیت را بزرگتر گرفت تا فشار کمتری به دستگاه وارد شود و خرابی ها و استهلاک آن کمتر شود به عنوان مثال اگر روزانه 1000 لیتر آب تصفیه شده نیاز داریم باید دستگاهی تهیه گردد تا بتواند روزانه 2000 لیتر آب تصفیه نماید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فروش دستگاه تصفیه آب | قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی | دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی | فیلتر دستگاه تصفیه آب | فروش دستگاه تصفیه هوا | قیمت دستگاه تصفیه هوا هواساز | خرید هواساز خانگی | گارانتی دستگاه تصفیه آب | قطعات دستگاه تصفیه آب | تعمیر دستگاه تصفیه آب | ابتکار تصفیه بین الملل

مشاوره رایگان : 77199128 021

آیا مایلید بهترین مشاوره خرید و یا تعمیر تصفیه آب و تصفیه هوا را داشته باشید ؟

با افتخار دستاوردهایمان در حوزه دستگاه های تصفیه آب و تصفیه هوا را به رایگان تقدیم خواهیم کرد 
مشاوره رایگان : 77199128 021

جدیدترین دستگاه های تصفیه آب و هوا

IMAGE دستگاه تصفیه آب C.C.K_مدل MQ 86 اورجینال تایوان

خرید دستگاه تصفیه آب C.C.K_مدل MQ 86 اورجینال تایوان ساخت کشور تایوان    راهنمای...
IMAGE دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای C.C.K اورجینال تایوان

خرید دستگاه تصفیه آب C.C.K اورجینال ساخت کشور تایوان جهت اطلاع از قیمت و خرید آنلاین...
IMAGE دستگاه تصفیه آب C.C.K_مدل MQ 72 اورجینال تایوان

خرید دستگاه تصفیه آب C.C.K_مدل MQ 72 اورجینال تایوان ساخت کشور تایوان     جهت اطلاع...
IMAGE دستگاه تصفیه آب خانگی ۷ مرحله ای آکوا کِر مدل TX_2022

 دستگاه تصفیه آب خانگی ۷ مرحله ای آکوا کِر مدل TX_2022 دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله...
IMAGE دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای آکوا کِر مدل TX 2201

دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای آکوا کرِ Aqua Care پمپ ۲۴ ولت ساخت تایوان مخزن ۱۹...

جدیدترین تجهیزات و لوازم جانبی

IMAGE TDS متر HM طرح ۳ دکمه

TDS متر HM طرح ۳ دکمه برای اطلاع از قیمت با شماره 02177199128 تماس بگیرید
IMAGE TDS متر HM طرح ۳ دکمه

TDS متر HM طرح ۳ دکمه برای اطلاع از قیمت با شماره 02177199128 تماس بگیرید  
IMAGE TDS متر ۳ دکمه _ وارداتی برند HM اصلی

TDS متر وارداتی برند HM اورجینال با کیفیت و دقت بالا جهت سنجش میزان سختی آب برای...
IMAGE فروش و قیمت های و لو تایوان CCK

  C.C.K های و لو تایوان قیمت : 85 هزار تومان
IMAGE فروش و قیمت شیر مگنتی دستگاه کلمنی

فروش و قیمت شیر مگنتی دستگاه کلمنی

بررسی دستگاه تصفیه آب

 دستگاه تصفیه آببهترین کیفیت دستگاه تصفیه آب، روزآمدترین فناوری دستگاه تصفیه آب، بهترین قیمت

تماس با شرکت ابتکار تصفیه بین الملل

  • ایران - تهران - میدان رسالت - خیابان فرجام - بین چهارراه ولی عصر(عج) و حیدرخانی - پلاک 614 - طبقه 2 - واحد 9
  • تماس در ساعات اداری : 77199128 021
  • تماس خارج از ساعات اداری : 09393686991
  • info@etbwater.com

شرکت تصفیه آب خانگی

با تلفن همراهتان اسکن کنید!